auto zastępcze
auto zastępcze z oc sprawcy
darmowy samochód zastępczy
samochód zastępczy z oc sprawcy

Gothaer Szczecin

Rynek ubezpieczeń w naszym kraju jest bardzo solidnie obsadzony, w  związku z tym w 2012 roku PTU czyli Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń zmieniło się w markę Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Nowe logo, nowa strategia oraz nowa oferta miała przebić na wysokie miejsce na rynku. Ich główny cel to zaoferowanie klientom indywidualnym jak i większym przedsiębiorstwom jak najwyższej poziomu profesjonalizmu.

Szeroki różnorodnych pakietów ubezpieczeń Gothaer Szczecin umożliwia nam ogromny wybór. Wśród popularnych pakietów znaleźć możemy ubezpieczenia majątkowe, wakacyjne, zdrowotne czy rolne. Ogromny procent oferty to ubezpieczenia komunikacyjne. Dołożono wszelkich starań aby zaoferować klientom jak najlepsze warunki. Pakiety oferowane dla klientów indywidualnych i biznesowych to:

  • Ubezpieczenie PTU Assistance stopnia I, stopnia II i III
  • Ubezpieczenie OC i AC dla kierowców samochodów osobowych i motocykli
  • Ubezpieczenie NNW
  • Zielona karta
  • Ubezpieczenie motocykli w szerokim zakresie
  • Ubezpieczenie szyb

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że pakiet ubezpieczenie AC możemy rozbudować lub skorzystać z formy podstawowej lub złożonej.

 

Co zrobić aby otrzymać darmowy samochód zastępczy?

Gothaer samochód zastępczy z oc sprawcy bezgotówkowy wynajem auta zastępczego.

Wystarczy że skontaktujesz się pod jeden z wybranych numerów a my podstawimy darmowe auto zastępcze pod wskazany adres:

www.pojazd-zastepczy.com

Adres Ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

tel. 91 434 05 20 lub 570 33 44 55

 

Kontakt z Gothaer w Szczecinie i zgłaszanie szkody

Jeśli chcesz skorzystać z oferty lub zapytać o konkretne szczegóły ubezpieczenia możesz skontaktować się telefonicznie z konsultantem. Kontakt możliwy jest także poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej. Do naszej dyspozycji została przygotowana także poczta elektroniczna Adres oddziału Gothaer w Szczecinie: Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Oddział w Szczecinie Ul. Kapitańska 3a, 71-602 Szczecin

5.00 avg. rating (99% score) - 2346 votes
Zadzwoń do nas