auto zastępcze
auto zastępcze z oc sprawcy
darmowy samochód zastępczy
samochód zastępczy z oc sprawcy

PZU Szczecin

W naszym kraju mamy do dyspozycji wiele towarzystw ubezpieczeniowych, jednak najstarszą i najbardziej popularną z nich jest z pewnością PZU Szczecin. Ich historia sięga 1803 roku a więc jak łatwo możemy sobie policzyć ponad dwieście lat temu.

A teraz kilka słów o ich ofercie. Jest ona skierowana dla klientów indywidualnych jak i klientów biznesowych czyli duże korporacje, średnie firmy i małe przedsiębiorstwa. Polisy zostały podzielone według kilku kategorii, wśród których wymienić możemy Finanse i Inwestowanie, Dom i mieszkanie, majątek, Na życie, Szkoła, Oszczędzanie oraz mnóstwo innych.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Szeroka gama pakietów ubezpieczeniowych dla posiadaczy samochodów osobowych, ciężarowych i wielu innych. Do przygotowanych pakietów zaliczyć możemy:

  • Pakiet ubezpieczenia OC i AC (tylko dla samochodów nie starszych niż 12 lat oraz o wartości minimalnej siedmiu tysięcy złotych)
  • NNW i NNW Max
  • Mini casco
  • Zielona karta
  • PZU Auto Szyba czyli ubezpieczenie od zbicia szyby i włamania
  • PZU Auto Pomoc
  • Polisa OC floty pojazdów firmowych

 

Co zrobić aby otrzymać darmowy samochód zastępczy?

PZU samochód zastępczy z oc sprawcy bezgotówkowy wynajem auta zastępczego.

Wystarczy że skontaktujesz się pod jeden z wybranych numerów a my podstawimy darmowe auto zastępcze pod wskazany adres:

www.pojazd-zastepczy.com

Adres Ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

tel.570 33 44 55

 

Zgłaszanie szkody do ubezpieczyciela PZU w Szczeecinie

PZU S. A. Centrum Likwidacji Szkód i Oceny Ryzyka to dział, z którym powinniśmy skontaktować się w przypadku zaistnienia szkody. Opcja ta jest dostępna pod numerem telefonu: 91480800.

Kontakt z oddziałem PZU

Jeśli mamy jakieś pytania na temat oferty lub dowolnego pakietu OC szczegóły możemy uzyskać pod numerem telefonu: (91) 308-0-10 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego zawartego na stronie:  Oddział PZU SA w Szczecinie Ul. Matejki 34, 70-952 Szczecin

5.00 avg. rating (99% score) - 898 votes
Zadzwoń do nas