auto zastępcze
auto zastępcze z oc sprawcy
darmowy samochód zastępczy
samochód zastępczy z oc sprawcy

MTU Szczecin

MTU Szczecin jest najmłodszym tworem Ergo Hestia – towarzystwa ubezpieczeniowego. Pełna nawa to MTU Grupa Ergo Hestia. Na rodzimy rynku świadczy swoje usługi już od niemal 11 lat a w swojej ofercie koncentruje się przede wszystkim na klientach indywidualnych.

Co możemy wybrać jako klienci MTU?

Przygotowano kilka pakietów, takich jak między innymi Ubezpieczenie domu i mieszkania a także samochodu. Ubezpieczenia komunikacyjne to najważniejszy punkt oferty MTU Szczecin. Wymienić możemy cztery pakiety:

  • Ubezpieczenie OC i AC dla pojazdów osobowych i motocykli
  • Assistance dla kierowców
  • Ubezpieczenie NNW
  • Zielona karta

Co zrobić aby otrzymać darmowy samochód zastępczy?

Podczas zgłaszania szkody do MTU złóż wniosek o auto zastępcze MTU  zorganizuje wynajem z wypożyczalnią z którą współpracuje.

Jeśli jednak warunki wynajmu w takiej wypożyczalni nie będą Cię pasowały skontaktuj się z nami. W ofercie naszej wypożyczalni  oferujemy samochody zastępcze z polisy OC. Działając niezależnie od MTU dopasujemy ofertę wynajmu samochodu zastępczego z OC sprawcy na warunkach które zaspokoją wymagania każdego klienta.

Wystarczy że skontaktujesz się pod jeden z wybranych numerów a my podstawimy darmowe auto zastępcze pod wskazany adres:

www.pojazd-zastepczy.com

Adres Ul. Panieńska 13

70-556 Szczecin

tel.  570 33 44 55

Jak można się skontaktować z MTU w Szczecinie jak zgłosić szkodę

Kontakt oczywiście dostępny jest pod numerem telefonu dostępnego na stronie internetowej towarzystwa. Warto podkreślić iż numer dostępny jest 24h/dobę czyli szkodę zgłosić możemy w każdej chwili. Na stronie internetowej www.mtu.pl znajdziemy specjalny formularz, który umożliwi nam zadanie pytania do konsultanta. Jeśli mamy jakieś pytania na temat oferty lub potrzebujemy pomocy w wybraniu pakietu lub jego wycenie zawsze możemy się skontaktować z MTU.

MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. ul. Hestii 1, 81-731 Sopot

MTU samochód zastępczy z oc sprawcy bezgotówkowy wynajem auta zastępczego.

5.00 avg. rating (99% score) - 7855 votes
Zadzwoń do nas