auto zastępcze
auto zastępcze z oc sprawcy
darmowy samochód zastępczy
samochód zastępczy z oc sprawcy

Samochód zastępczy w InterRisk

interrisk samochód zastępczyWypadki chodzą po ludziach, po samochodach też. Ulegamy im w najmniej spodziewanych chwilach. Wszystko dzieje się w ułamkach sekund. Ale skutki wypadków dają znać o sobie znacznie dłużej. Najgorsze to te, które dotyczą zmotoryzowanych. Mniej bolesne, choć bardzo uciążliwe są te, dotyczące samochodów. Po poważniejszej kolizji lub wypadku, auto nie nadaje się do użytku. Czasami nie nadaje się chwilowo, czasami w ogóle. W obu wypadkach, wykupowana obowiązkowo polisa oc gwarantuje otrzymanie odszkodowania, o ile za uszkodzenie samochodu odpowiada inny kierowca. Właściciele samochodów uszkodzonych z winy innych kierowców, mogą liczyć też na auto zastępcze z oc sprawcy. Firma ubezpieczeniowa InterRisk  oferuje kompleksowe ubezpieczenie auta. Znajdziemy tu polisy oc, Auto Casco, Assistance, NNW i inne. Warto zatroszczyć się o dodatkowe ubezpieczenie samochodu. Daje ono gwarancję zwrotu kosztów za uszkodzenia niezależne od działań innych kierowców.

 

Jeżeli twój samochód został uszkodzony z winy kierowcy posiadającego polisę oc w firmie InterRisk Szczecin, potrzebujesz:
•       auto zastępcze na czas naprawy
•       auto zastępcze z polisy oc InterRisk
•       wynająć samochód zastępczy z polisy oc InterRisk
Skontaktuj się z nami  firmą oferującą auto zastępcze dla poszkodowanych likwidujących szkodę z polisy oc InterRisk

 Zgłoszenie szkody InterRisk telefon znajdziesz w internecie. Możesz też zadzwonić do nas chętnie pomożemy w trudnym procesie likwidacji szkody z ubezpieczenia oc
Wypożyczalnia samochodów zastępczych
Nasz adres: Panieńska 13 70-535 Szczecin.
Telefon: 570 33 44 55

 

Samochód zastępczy w InterRisk
3371 głosów, średnia: 5.00 (wynik: 99%)