auto zastępcze
auto zastępcze z oc sprawcy
darmowy samochód zastępczy
samochód zastępczy z oc sprawcy

Samochód zastępczy w Concordia

cocncordia szczecin auto zastępczeKto nie lubi prowadzić samochodu? Komu nie sprawia przyjemności jazda w ciepłym, przytulnym i szybkim pojeździe? Są tacy, ale jest ich niewielu. Niewielu rezygnuje z prowadzenia auta, bojąc się tempa i dynamiki panujących na drogach. Zdecydowana większość siada za kółko i nie myśli o tym, co może zdarzyć się na drodze. Pomyśleli o tym tworzący przepisy dotyczące ubezpieczeń komunikacyjnych. Wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe, w tym Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, oferują polisę oc. Jest ona obowiązkowa i stanowi zabezpieczenie prawne w razie wypadku, kolizji lub stłuczki. W polisie tej mamy zagwarantowany zwrot kosztów naprawy uszkodzonego auta oraz samochód zastępczy na czas naprawy. Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych oferuje ponadto różne warianty ubezpieczenia Auto Casco, NNW i Assistance.

Jeżeli twój samochód został uszkodzony z winy kierowcy posiadającego polisę oc w firmie Concordia Szczecin, potrzebujesz:
•       samochód zastępczy na czas naprawy
•       samochód zastępczy z polisy oc Concordia
•       wynająć samochód zastępczy bezgotówkowo z polisy oc Concordia
Skontaktuj się z nami  firmą oferującą auto zastępcze dla poszkodowanych likwidujących szkodę z polisy oc Concordia

 Zgłoszenie szkody Concordia telefon znajdziesz w internecie. Możesz też zadzwonić do nas chętnie pomożemy w trudnym procesie likwidacji szkody z ubezpieczenia oc
Nasz adres: Panieńska 13 70-535 Szczecin.
Telefon: 570 33 44 55

 

5.00 avg. rating (99% score) - 1371 votes
Zadzwoń do nas