auto zastępcze
auto zastępcze z oc sprawcy
darmowy samochód zastępczy
samochód zastępczy z oc sprawcy

Samochód zastępczy w Compensa

compensa auto zaatępczeUżytkownicy aut mają do dyspozycji różne rodzaje zabezpieczeń, przed następstwami niekorzystnych zdarzeń na drodze. Zabezpieczenia takie są konieczne, gdyż konsekwencje wypadków bywają bardzo poważne. Większość z nas stara się jeździć ostrożnie i z należytą rozwagą. Mimo to, nie udaje się uniknąć niemiłych niespodzianek. Są i tacy, którzy świadomie ryzykują jazdę niebezpieczną dla siebie i innych. Wszystkich kierujących obowiązuje polisa oc. W razie wypadku, na jej podstawie wypłacane jest odszkodowanie za uszkodzony samochód i wynajem samochodu zastępczego. Samochód zastępczy z polisy sprawcy, to niejednokrotnie deska ratunkowa dla wykorzystujących swoje samochody do różnych celów. TU Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group oferuje polisę oc w atrakcyjnej cenie. W ofercie firmy, znajdziemy również wiele ciekawych opcji i pakietów dowolnych ubezpieczeń samochodowych. Są to: ubezpieczenie straty finansowej, Zielona Karta, ubezpieczenie szyb, Assistance, NNW itp.

 

Jeżeli twój samochód został uszkodzony z winy kierowcy posiadającego polisę oc w firmie Compensa Szczecin, potrzebujesz:
•       samochód zastępczy na czas naprawy
•       samochód zastępczy z polisy oc Compensa
•       wynająć samochód zastępczy bezgotówkowo z polisy oc Compensa
Skontaktuj się z nami  firmą oferującą auto zastępcze dla poszkodowanych likwidujących szkodę z polisy oc Compensa

 Zgłoszenie szkody Compensa telefon znajdziesz w internecie. Możesz też zadzwonić do nas chętnie pomożemy w trudnym procesie likwidacji szkody z ubezpieczenia oc

Wypożyczalnia samochodów zastępczych
Nasz adres: Panieńska 13 70-535 Szczecin.
Telefon: 570 33 44 55

 

4.99 avg. rating (99% score) - 1166 votes
Zadzwoń do nas