auto zastępcze
auto zastępcze z oc sprawcy
darmowy samochód zastępczy
samochód zastępczy z oc sprawcy

Samochód zastępczy Hestia

hestia samochód zastępczyStało się i potrzebujesz auto zastępcze w Hestia. Starałeś się jechać ostrożnie, mimo to twój samochód uległ wypadkowi. Tobie na szczęście nic nie jest, ale on wygląda strasznie. Nie tobie pierwszemu zdarzyło się coś takiego. Spróbuj się uspokoić i przypomnij sobie, że jesteś ubezpieczony. Masz obowiązkowe ubezpieczenie oc, które chroni cię od finansowych następstw różnych wydarzeń na drodze. Polisa oc, to prawna ochrona przed ponoszeniem kosztów naprawy twojego auta. Samochód zostanie naprawiony z polisy sprawcy. Zanim to jednak nastąpi, musisz czymś jeździć. O tym też pomyślano. Jeśli twój samochód uległ uszkodzeniu z winy konkretnego kierowcy, na koszt jego polisy, przysługuje ci auto zastępcze. Firma STU ERGO Hestia S.A. ma dla ciebie ubezpieczenie oc w konkurencyjnej cenie. W firmie tej ubezpieczysz samochód od zniszczenia, kradzieży, wydarzenia losowego i wypadku.
Jeżeli twój samochód został uszkodzony z winy kierowcy posiadającego polisę oc w firmie Ergo Hestia Szczecin, potrzebujesz:
•       auto zastępcze na czas naprawy
•       auto zastępcze z polisy oc Hestia Szczecin
•       wynająć samochód zastępczy z polisy oc Hestia
Skontaktuj się z nami  firmą oferującą auto zastępcze dla poszkodowanych likwidujących szkodę z polisy oc Hestia

 Zgłoszenie szkody Hestia telefon znajdziesz w internecie. Możesz też zadzwonić do nas chętnie pomożemy w trudnym procesie likwidacji szkody z ubezpieczenia oc
Wypożyczalnia samochodów zastępczych
Nasz adres: Panieńska 13 70-535 Szczecin.
Telefon: 570 33 44 55

Samochód zastępczy Hestia
134 głosy, średnia: 5.00 (wynik: 99%)