auto zastępcze
auto zastępcze z oc sprawcy
darmowy samochód zastępczy
samochód zastępczy z oc sprawcy

Samochód zastępczy Generali

Auto zastępcze z ocGenerali samochód zastępczy, co trzeba wiedzieć. Byłoby idealnie, gdyby jazda samochodem nie łączyła się z ryzykiem przykrych wydarzeń na drodze. Idealnie nie jest i wydarzenia te są udziałem wielu kierujących. Statystyki są przerażające. Jeździmy coraz lepszymi samochodami i to nas gubi. Obłożeni elektroniką, czujemy się coraz śmielej i pewniej. Tymczasem, sytuacje często wymykają się spod kontroli. Zanim zdążymy zareagować, jesteśmy uczestnikami stłuczki, kolizji lub wypadku. Co wtedy? Wtedy sięgamy po obowiązkową polisę oc i związane z nią gwarancje. Polisa taka gwarantuje nam naprawę uszkodzonego samochodu i auto zastępcze, jeśli za wydarzenie drogowe odpowiada inna osoba. TU Generali S.A. wszystkim użytkownikom dróg oferuje pakiety ubezpieczeniowe w konkurencyjnych cenach. Doradcy zatrudnieni w firmie, pomogą każdemu dobrać najkorzystniejszą wersję ubezpieczenia Auto Casco, Assistance i innych.
Jeżeli twój samochód został uszkodzony z winy kierowcy posiadającego polisę oc w firmie Generali Szczecin, potrzebujesz:
• auto zastępcze na czas naprawy
• auto zastępcze z polisy oc Generali
• wynająć samochód zastępczy z polisy oc Generali
Skontaktuj się z nami firmą oferującą auto zastępcze dla poszkodowanych likwidujących szkodę z polisy oc Generali

 Zgłoszenie szkody Generali telefon znajdziesz w internecie. Możesz też zadzwonić do nas chętnie pomożemy w trudnym procesie likwidacji szkody z ubezpieczenia oc
Wypożyczalnia samochodów zastępczych
Nasz adres: Panieńska 13 70-535 Szczecin.
Telefon: 570 33 44 55

 

5.00 avg. rating (99% score) - 126 votes
Zadzwoń do nas