auto zastępcze
auto zastępcze z oc sprawcy
darmowy samochód zastępczy
samochód zastępczy z oc sprawcy

Samochód zastępczy AXA Direct

axa samochód zastępczyProwadzenie samochodu, to umiejętność, bez której dziś trudno się obyć. Przydaje się ona niemal wszędzie. Samochód ułatwia życie osobiste, a często umożliwia zawodowe. Czasy, w których pracę znajdowało się blisko domu minęły bezpowrotnie. Realizacja zawodowa łączy się dziś z mobilnością i wykonywaniem prac w miejscach oddalonych od siebie. Większość z nas korzysta więc z samochodów prywatnych lub służbowych. Ze względu na ilość kolizji, stłuczek i wypadków drogowych, wszystkie samochody, a raczej ich właściciele muszą się ubezpieczać. Podstawą jest obowiązkowa polisa oc, z której korzystamy, gdy uszkodzimy czyjś samochód. Gdy ktoś uszkodzi nasz – naprawiamy go na koszt sprawcy, a konkretnie z jego polisy. Kompleksowe ubezpieczenia samochodowe oferuje AXA Direct Szczecin. Kierowcy mogą wykupić tu polisę oc, ubezpieczenie szyb i opon, Zieloną Kartę, ubezpieczenie od pożaru i kradzieży, Assistance itp. Polisa oc zawiera gwarancję wynajmu samochodu zastępczego z oc sprawcy. Opcja ta obejmuje samochody użytkowane prywatnie, służbowo i do własnej działalności gospodarczej. Z ubezpieczenia sprawcy pokrywane są koszty dostarczenia auto zastępcze, użytkowania go i odwiezienia do firmy wypożyczającej samochody zastępcze.

 

Jeżeli twój samochód został uszkodzony z winy kierowcy posiadającego polisę oc w firmie AXA Direct Szczecin, potrzebujesz:
•       samochód zastępczy na czas naprawy
•       samochód zastępczy z polisy oc AXA
•       wynająć samochód zastępczy bezgotówkowo z polisy oc AXA
Skontaktuj się z nami  firmą oferującą auto zastępcze dla poszkodowanych likwidujących szkodę z polisy oc AXA

 Zgłoszenie szkody AXA Direct telefon znajdziesz w internecie. Możesz też zadzwonić do nas chętnie pomożemy w trudnym procesie likwidacji szkody z ubezpieczenia oc
Wypożyczalnia samochodów zastępczych
Nasz adres: Panieńska 13 70-535 Szczecin.
Telefon: 570 33 44 55

 

5.00 avg. rating (99% score) - 8345 votes
Zadzwoń do nas