auto zastępcze
auto zastępcze z oc sprawcy
darmowy samochód zastępczy
samochód zastępczy z oc sprawcy

Concordia Szczecin

Concordia pojawiła się na polskim rynku w 1997 roku, i obecnie posiada 10 oddziałów na terenie całego kraju, prowadzi także współprace z ponad 2000 agentami. Głównym zadaniem Concordii było stworzenie produktu ubezpieczeniowego, który de facto byłby połączony jednocześnie z możliwością likwidacji szkody. Concordia skupiła się na ubezpieczeniach rolnych, ochrony prawnej czy wszelakich systemach ubezpieczeniowych przeznaczonych dla firm. Cechuje ją na pewno fakt, że tworzy ona swoiste polisy za którymi przemawia atrakcyjna cena, a przede wszystkim ciekawa i adekwatna oferta. Concordia sprecyzowała swoje produkty przede wszystkim do średnich i mniejszych aglomeracji miejskich, niewielkich przedsiębiorstw gmin oraz samych rolników. Obecnie posiada niemal 35% klientów, którzy wykupili ubezpieczenie upraw rolnych, i aż ponad 50% na krajowym rynku korzystający z ochrony prawnej. Potwierdza to tylko fakt, iż nie jest to marka anonimowa, lecz coraz częściej dostrzegana na rynku usług ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenia majątkowe Concordia Szczecin, to przede wszystkim atrakcyjna i niska cena, która zapewnia adekwatną ochronę w zakresie zabezpieczenia naszego mienia. W ofercie znajdziemy także ubezpieczenia OC, osobowe, rolne czy też komunikacyjne.

Co zrobić aby otrzymać darmowy samochód zastępczy?

Concordia samochód zastępczy z oc sprawcy bezgotówkowy wynajem auta zastępczego.

Wystarczy że skontaktujesz się pod jeden z wybranych numerów a my podstawimy darmowe auto zastępcze pod wskazany adres:

www.pojazd-zastepczy.com

Adres Ul. Opłotki 2

70-556 Szczecin

tel. 91 434 05 20 lub 570 33 44 55

Ubezpieczenia na życie w przypadku klientów indywidualnych, to przede wszystkim taki produkt jak Linia Życia, Linia Bezpieczeństwa oraz Życie Casco. Dla przedsiębiorstw przygotowano grupowe ubezpieczenia na życie jak Spokojna Głowa, Bancassurance, Concordia Agro Życie czy też oferta skierowana bezpośrednio do stowarzyszeń oraz samych związków zawodowych.

Aby zgłosić szkodę przejdź do zakładki kontakt.
Istnieje również oferta specjalna, znajdziemy tutaj system ubezpieczeń dla firm, pakiet indywidualnych ubezpieczeń dla ciebie oraz twoich bliskich, pakiety ubezpieczeń dla średnich oraz małych przedsiębiorstw. Dostępne są także ubezpieczenia dla firm, turystów myśliwych czy też indywidualne ubezpieczenia dla szkoły.

4.99 avg. rating (99% score) - 3700 votes
Zadzwoń do nas