auto zastępcze
auto zastępcze z oc sprawcy
darmowy samochód zastępczy
samochód zastępczy z oc sprawcy

Auto zastępcze z oc sprawcy kolizji

W myśl obowiązującego prawa możesz wynająć samochód zastępczy w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji czy wypadku do czasu naprawy Twojego auta albo do dnia wypłaty zadośćuczynienia w przypadku szkody całkowitej. Jednocześnie nie ma znaczenia rok produkcji uszkodzonego pojazdu oraz w jakim towarzystwie był ubezpieczony sprawca Kolizji.

Samochód zastępczy należy Ci się również jeżeli używasz auto do celów zarobkowych inaczej mówiąc jako auto firmowe bądź do celów prywatnych możesz wynająć auto zastępcze bezgotówkowo w Naszej wypożyczalni. O ile posiadasz prywatne samochód jakim każdego dnia dojeżdżasz do pracy, szkoły czy na zakupy albo do lekarza również należy Ci samochód zastępczy Szczecin.

Firmy Ubezpieczeniowe niezmiernie często umyślnie wprowadzają poszkodowanych w błąd i oznajmiają że pojazd zastępczy się nie należy! To krętactwo! Nie daj się wprowadzić w błąd! Przekręć do nas!

Towarzystwo ubezpieczeń sprawcy nie może nakazać lub wskazać konkretnej wypożyczalni skutkiem tego zawsze masz prawo wydzierżawić pojazd w www.Pojazd-Zastepczy.com ! Nie zgadzaj się na najem „auta zastępczego” od warsztatu, jaki naprawia twoje auto i rozlicza szkodę. W wielu wypadkach warsztaty oferują auta w zatrważającym stanie nie nadające się do używania. W szeregu przypadków są to auta dużo niższej klasy niż Wasze auto, które zostało uszkodzone. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i wygodę Twoich najbliższych masz do tego pełne prawo!

Przejdź do strony kontakt i zobacz jak do nas trafić.

4.83 avg. rating (96% score) - 7886 votes
Zadzwoń do nas