auto zastępcze
auto zastępcze z oc sprawcy
darmowy samochód zastępczy
samochód zastępczy z oc sprawcy

Auto zastępcze w Liberty

liberty ubezpieczenia samochód zastęczpczyCzy wynajem auta zastępczego z oc sprawcy jest łatwe? Tak, jeśli odpowiednio przygotujemy się do tego. Po pierwsze, trzeba wiedzieć, że auto zastępcze z oc sprawcy gwarantowane jest w ramach obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego, niezależnie od jego ceny. Po drugie, dobrze jest znać namiary firmy, która sprawnie, szybko i bez problemów podstawi auto zastępcze. Po trzecie, trzeba zebrać odpowiednie dokumenty. Najważniejsze to: dokumenty własne i samochodu oraz oświadczenie sprawcy zdarzenia. Wynajem auta zastępczego pozwala na kontynuację dotychczasowej aktywności, mimo zaistniałego, niepomyślnego zdarzenia drogowego. Można więc pracować, dojeżdżać do pracy, robić zakupy i wozić najbliższych. Auto zastępcze nie może swoją klasą odbiegać od uszkodzonego. Jedną z najbardziej znanych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku jest Liberty Ubezpieczenia. Firma ta od lat pomaga kierowcom w likwidacji szkód z polisy oc i ac. Ponadto oferuje ubezpieczenie szyb, opiekę Assistance i ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.
Jeżeli twój samochód został uszkodzony z winy kierowcy posiadającego polisę oc w firmie Liberty Direct Szczecin, potrzebujesz:
•       auto zastępcze na czas naprawy
•       auto zastępcze z polisy oc Liberty
•       wynająć samochód zastępczy z polisy oc Liberty Ubezpieczenia
Skontaktuj się z nami  firmą oferującą auto zastępcze dla poszkodowanych likwidujących szkodę z polisy oc Liberty

 Zgłoszenie szkody Liberty telefon znajdziesz w internecie. Możesz też zadzwonić do nas chętnie pomożemy w trudnym procesie likwidacji szkody z ubezpieczenia oc
Wypożyczalnia samochodów zastępczych
Nasz adres: Panieńska 13 70-535 Szczecin.
Telefon: 570 33 44 55

 

 

5.00 avg. rating (99% score) - 399 votes
Zadzwoń do nas